Saygın ERTEN

biografi / biography

Saygın Erten Kimdir

Türkiye / İzmir 1984

 

2004-2005 Krd. Tek. Üniv. / Elektrik Bölümü 

2011-2012 Gümüşhane Üniv. / Elektrik ve Enerji Bölümü

2013-2015 Anadolu Üniv. / Halkla ilişkiler ve Reklamcılık

Profesyonel Fotoğraf ve Halkla ilişkiler Reklamcılık

İzmir de hayat denen bu olgunun içinde kendini bulduktan sonra belli bir yaşa kadar ailesi ile yaşadıktan sonra kendi hayatını kendi kurması ve yaşaması gerçeği ile karşı karşıya kalıp elinde meyve tabağı çizgi film izlemesi gereken bir zaman diliminde hayat ile aşık atmaya başlayan Saygın üniversiteye kadar İzmir ve kazalarında yaşayarak hayatına devam etmiştir. 

 

Daha sonra üniversite derken yarım bırakıp vatani vazifesine gitmiş ve döndüğünde ise daha önceden dönem dönem eğitimlerini aldığı “fotoğraf” sanatsal değerini mesleğe dönüştürmüştür. Eczacıbaşı,Turkcell vb. gibi devlerin sponsorluğunu yaptığı eğitmenlerini rahat bırakmayıp öğrenmiştir bir şeyler ve geliştirmiştir kendini. Türkiye merkezli bazı ulusal kanallarda Türkiye genelinde çekilen programlarda kamera arkasında çalışmış, İstanbul bazı belediyelerinde basın danışmanlığında çalışmıştır. 

 

Fotoğraf alanında 4 yılı amatör olmak üzere 7,8 yıldır aktif anlamda çalışmalarına devam etmektedir. Şu anda “Saygın ERTEN Photography” adı altında fotoğraf stüdyosunda ve stüdyolara bağımsız olarak çalışmalarına devam etmektedir. Diğer yandan deneme kitabını ufak ufak karalamaya devam ediyor. İçinden bazı kısımlarını blog kısmından takip edebilirsiniz :)

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

                      E-Mail 

birnotumvar@sayginerten.com

Özel gün - Kurumsal - Kişisel - Cast çekimi - Model çekimi - Mekan tanıtımı - Etkinlik çekimleriniz - Drone video çekimi ve reklam hizmetleri hakkında bilgi almak için "buraya" tıklayarak veya web sitesinin sağ üst köşesinde bulunan "iletişim" bölümünden e-mail göndererek yada telefon numaramızdan tarafıma ulaşabilirsiniz. 

 

                 Teşekkür ederim.....

© 2011 by Saygın ERTEN.